Co w trawie piszczyCześć!
Dawno nie było tutaj żadnego wpisu z kategorii makro,a przez ostatnie 3 miesiące uzbierało mi się trochę ujęć tego typu,dlatego dziś możecie oglądać taki mix łąkowo-ogrodowych ujęć.
Powoli zaczynam też ogarniać zaległości jakie nagromadziły mi się przez ostatnie pół roku na dysku,zatem na pewno zobaczycie w niedługim czasie oprócz podsumowania miesiąca,wpisów z serii ,,leśne wędrówki'' i ,,summer mood'' m.in. nową porcję zdjęć w formie before&after oraz sesję z Agnieszką. 
Do zobaczenia!:)

 
 
8 komentarzy:

 1. Piękne makro, masz niesamowite oko do detali natury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zdjęcia! Jej, rzeczywiście dużo zaległości Ci się nazbierało. Czekam więc z niecierpliwością na nowe wpisy! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa! Świadomość,że ktoś czeka na nowy wpis to dla mnie świetna motywacja,od razu biorę się do pracy :)

   Usuń
 3. przepiękne! jakim obiektywem robiłaś te zdjęcia? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) większość odwrotnie zamocowanym kitem z wyjątkiem 1 i 3 zdjęcia,ujęć z pomarańczowym robakiem i 2 oraz 3 ujęcia od końca do których użyłam Heliosa z pierścieniami pośrednimi oraz 7 i 8 zdjęcia od góry,które zrobiłam canonowską 50-tką również z pierścieniami pośrednimi :)

   Usuń