Magnolie


Piękne magnolie...domyślam się,że nie tylko ja miałam związane z nimi duże plany na wiosenne kadry. :) Kto by pomyślał,że wiosenna pogoda tak bardzo je nam pokrzyżuje. Robiąc te zdjęcia nie sądziłam, że będą to prawdopodobnie moje jedyne magnoliowe kadry tego roku (chociaż kto wie,może jeszcze uda mi się jakieś znaleźć). :)
Kwiaty z dzisiejszych zdjęć przyniosłam do domu na przełomie marca i kwietnia,po cichu licząc,że w domowym zaciszu szybciej zakwitną. Nie myliłam się :) 
Bardzo cieszyłam się z tych kilku kwiatów na parapecie,a teraz tym bardziej cieszę się,że zrobiłam tych kilka ujęć, bo wszystkie magnoliowe kwiatostany w mojej okolicy zostały brutalnie potraktowane przez deszczową i zimną pogodę kończąc swój żywot zanim tak na prawdę zdążyły w pełni się rozwinąć.Wielka szkoda,ale całe szczęście,że już niedługo zakwitną jabłonie,bzy i mnóstwo innych pięknych kwiatów cieszących oczy :) A Wam udało się w tym roku złapać na zdjęciach te kwiatowe cudeńka bądź zrobić wśród nich jakąś wiosenną sesję?13 komentarzy:

 1. Przepiękne kadry, uwielbiam magnolie! Zrobiłam w tym roku, niedawno, magnoliową sesję portretową (można zobaczyć na moim fanpage' u - www.fb.com/w.smiecinska). Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie,że chociaż Tobie się udało :) Również serdecznie pozdrawiam! :D

   Usuń
 2. przepiękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nawet nie zdążyłam ich zobaczyć na żywo :( czekam na bzy i jaśmin :)

  ~ mój blog ~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż mi się zrobiło smutno :( oby tylko wiosna w końcu nam dopisała :)

   Usuń
 4. Piękne ujęcia, takie eleganckie:) Niestety, nie udało mi się... Tak jak Tobie, pogoda pokrzyżowała plany, a miałam nadzieję fotografować dwa ogromne magnoliowe drzewa, bardzo stare i zawsze kwitnące morzem kwiatów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łączę się w bólu :( Może w następnym roku w końcu się uda :D

   Usuń
 5. ojj piękne są te zdjęcia. :) ja niestety jestem z tych co nie zdążyli i raczej już chyba takich zdjęć nie zrobią :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Nie ma co tracić nadziei :) Jak nie w tym roku,to w następnym,a jak nie magnolie to przecież będą jeszcze kwitnące jabłonie,wiśnie,bzy,jaśmin itd. :)

   Usuń
 6. Magnolie są przepiękne a Tobie udało się wydobyć z nich ponad 100% tego piękna :)

  OdpowiedzUsuń