JustynaCześć!
Dawno nie było tutaj nowych twarzy,lecz dziś to się trochę zmieni :) Choć to nie moje pierwsze zdjęcia z Justyną,bo przyjaźnimy się od podstawówki a tym samym zdarzały się nam już mniej lub bardziej planowane zdjęcia(i przygody z tym związane :P) to ostatni raz wstawiałam tu zdjęcia z nią jakoś 1,5 roku temu (jak nie więcej).Te dzisiejsze to 100% spontan,może nawet najbardziej spontaniczna zdjęciowa akcja w moim życiu :)
Kiedy Justyna przyjechała do mnie w niedzielę wieczorem wystarczyło krótkie pytanie ,,idziemy na szybkie zdjęcia przy drzewku?'' i po kilku sekundach już działałyśmy xd Nie było czasu na zaplanowanie czegokolwiek,bo zaczynało się ściemniać,a my miałyśmy też inne plany na ten wieczór, dlatego powstało jedynie kilkanaście prostych portretów.Nie mniej jednak bardzo się cieszę,że powstały po oprócz miłych wspomnień mam też upragnione zdjęcia wśród białych drzewek na moim podwórku.Z roku na rok planuje w nich zrobić jakąś ambitniejszą sesję i za każdym razem coś krzyżuje mi plany,dobrze że tym razem udało się zrobić chociaż trochę spontanicznych zdjęć i nie będę mieć poczucia,że zmarnowałam okazję :)

14 komentarzy:

 1. Te kilka ujęć to naprawdę piękne portrety. Spontany są dobre! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Coś w tym jest,że im więcej planujemy tym więcej rzeczy może się popsuć lub wyjść nie tak jakbyśmy chcieli,a przy spontanie cokolwiek się uda to zawsze cieszy :)

   Usuń
 2. Przepiękne portrety! :)
  Na mnie dzisiaj też taka sesja czeka, więc wysoko postawiłaś poprzeczkę. Mam za to ogromną motywację... <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki i powodzenia! Czekam na efekty :)

   Usuń
 3. Spontany zazwyczaj wychodzą najlepiej :) 1 i 2 ujęcie najbardziej mi się podoba! Mam podobnie jak Ty co roku problem z kwitnącymi drzewkami, kiedy już jakieś pojawią się w okolicy jest mnóstwo planów na sesje, a rzadko kiedy udaje się coś faktycznie zrealizować :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi! Racja,zawsze coś wypada po drodze i sesję trzeba przełożyć albo odwołać,dlatego ostatnimi czasy staram się już nie planować za wiele,bo życie i tak brutalnie weryfikuje te plany.

   Usuń
 4. Spontanicznie, ale efekt świetny - piękne światło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi! :) Miałyśmy szczęście bo załapałyśmy się dosłownie na ostatnie przebłyski zachodzącego słońca :)

   Usuń
 5. pięknie Wam to wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo przyjemny klimat i przesympatyczna dziewczyna! Widac że dobrze się Wam współpracowało :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi! Po tylu latach znajomości nie mogło być inaczej :) Chyba muszę częściej porywać przyjaciółki na spontaniczne zdjęcia :P

   Usuń
 7. Bardzo ładne zdjęcia ;) lubię takie wiosenne klimaty :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy <3 Wiosna jest tak czarująca,że nie można się oprzeć jej urokowi,zwłaszcza po tak długiej i męczącej zimie :)

   Usuń