Pożegnanie jesieni z AgąCześć!
Nadszedł czas,aby również na blogu powoli zacząć żegnać piękną,mieniącą się ciepłymi kolorami jesień.Jednak nie mogłam pozwolić,żeby nastąpiło to od tak,dlatego w ostatnie stosunkowo ciepłe październikowe dni zdecydowałyśmy się zrobić z Agą szybką sesję.W tym miejscu chciałabym podziękować Agnieszce za świetną atmosferę na zdjęciach,kupę śmiechu i dużo fajnych ujęć,ale przede wszystkim za chęci i determinację :) To już nie pierwsza nasza współpraca i podobnie jak w poprzednich przypadkach bardzo miło wspominam tą sesję,ale też bardzo lubię te ujęcia. Choć w tym roku wykonałam bardzo dużo zdjęć w podobnej kolorystyce,w tym również portretów i sesji zleceniowych,tak wydaje mi się,że ta najlepiej oddaje klimat i piękno tej pory roku.Po cichu liczę,że Wam również zdjęcia się spodobają i czekam na Waszą opinię w komentarzach :*
P.S Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały efekty naszej wcześniejszej współpracy możecie zajrzeć np. tutaj i tutaj. :)  

10 komentarzy:

 1. Piękna jesienna sesja z dawką elegancki. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to nam właśnie chodziło! :D

   Usuń
 2. Dwa ostatnie ujęcia są super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Tak z czystej ciekawości mam pytanie,czy jeżeli te dwa ujęcia są super to znaczy,że reszta niekoniecznie i coś w nich nie gra,czy po prostu są to dwa ujęcia,które Tobie najbardziej przypadły do gustu? Często sama piszę tego typu komentarze u innych,lecz zastanawiam się jak inne osoby je odbierają :)

   Usuń
  2. Oh, to faktycznie można odebrać dwojako. Źle sprecyzowałam wypowiedź, ale tak się człowiek czasem nie zastanowi jak to brzmi... Miałam na myśli drugą wersję, czyli wszystkie super, a te dwa szczególnie mnie skradły. c:

   Usuń
  3. Tak myślałam,ale ciekawość kazała mi się upewnić :P

   Usuń
 3. Modelka przepiękna (cudowne oczy i włosy) a efekty Waszej współpracy są wspaniałe!
  Czekam na kolejne sesje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba muszę wysłać jej screena z komentarzami xd A póki co dziękuję za miłe słowa w naszym kierunku :) Mamy już w planach kolejną sesję,zupełnie w innym stylu niż dotychczas,lecz boję się że pogoda może nam zupełnie pokrzyżować plany i zrealizujemy ją dopiero wiosną.

   Usuń
 4. Bardzo dobre ujęcia, kolory intrygujące, a modelka przepiękna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję w imieniu swoim i modelki :*

   Usuń