TexturesJako estetka uwielbiam ładne rzeczy (,,ładne''=pojęcie względne,bo przecież każdy ma swój gust,no ale przyjmijmy że wiecie o co mi chodzi :P) i potrafię się zachwycać rzeczami lub zjawiskami, które dla innych osób nie przedstawiają nic ciekawego.Ot np.jadąc gdzieś rowerem z przyjaciółką potrafię się nagle zatrzymać i krzyknąć,,patrz jak pięknie pada światło na te liście'' (true story! w tym miejscu pozdrawiam Jolkę),potrafię stać kilka minut nieruchomo pod drzewem obserwując jak pomiędzy tysiącami liści  rozchodzą się promienie zachodzącego słońca itp..Pośród całego mojego zamiłowania do estetycznych rzeczy,natury i zdjęć makro pojawił się temat tekstur.Wprawdzie już od dziecka lubiłam przyglądać się układowi linii na różnych liściach,płatkach kwiatów itp.,jednak odkąd mogę sobie pozwolić na zrobienie im zdjęć z dosyć dużym przybliżeniem lubię poeksperymentować i testować nowe ''obiekty'' :) Chyba nie muszę dodawać co było obiektem prezentowanych dziś zdjęć :)


 

  

4 komentarze:

 1. Również bardzo lubię tego typu szczegóły, chociaż większość osób z mojego otoczenia kompletnie nie rozumie, gdy się nimi zachwycam.
  Przepiękna tekstura! W takim przybliżeniu naprawdę świetnie to wygląda. Trzeci kadr jest wręcz idealny. c:

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne :) uwielbiam takie makro... piórkowe :D na piórkach fenomenalnie prezentują się maleńkie kropelki <3
  czym pstrykane? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100% co do piorek,czasem nawet praktykowalam cos takiego ale tym razem chciałam się skupić tylko i wyłącznie na ich teksturze :) Wszystko pstrykane odwroconym kitem

   Usuń
 3. Ależ cudne! Nie mogę się napatrzeć :)

  OdpowiedzUsuń