Asia
Nawet nie wiecie jak bardzo cieszę się że mogę Wam tu pokazać te kilkanaście zdjęć z Asią,bo na prawdę niewiele brakło a zamiast zdjęć moglibyście zobaczyć jedynie monolog pełen moich żalów,ale po kolei... :)
Asia zgłosiła się do mnie na zdjęcia portretowe kilka tygodni temu,jednak przez natłok innych obowiązków nie była pewna kiedy w ogóle uda nam się je zrealizować.Na szczęście udało się,umówiłyśmy się na piątek,z tym że miejsce ustaliłyśmy zbyt ogólnikowo i jak się okazało czekałyśmy na siebie w dwóch różnych miejscach pewne,że pomyliłyśmy termin bądź drugiej stronie coś wypadło...jak się okazało było to małe nieporozumienie :p Wyszło nam to jednak na dobre,bo następnego dnia pogoda dopisała i wszystko skończyło się dobrze.No prawie...
Zdjęcia na tyle mi się spodobały,że nie mogłam się oderwać od obróbki(kosztem czwartkowego egzaminu,ale to szczegół) i całe szczęście! Następnego dnia zdążyłam jedynie wysłać je Asi i mój komputer niemalże zakończył żywot przy okazji usuwając m.in wszystkie zdjęcia z tej sesji;( Nie mniej jednak ogromnie się cieszę,że najlepsze ujęcia się zachowały i mam nadzieję,że Wam również się spodobają :)
Miłego wieczoru! 
5 komentarzy:

 1. Zachód słońca, wianek, zdolny fotograf - pełnia szczęścia! Bardzo przyjemne efekty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej nie wiem czym sobie zasłużyłam na tak miłe słowa :) Dziękuję!

   Usuń
 2. Piękne i delikatne! Wianek dodał uroku zdjęciom. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały, letni, sielankowy klimat ma ta sesja! <3 szczególnie podobają mi się pierwsze ujęcia i kilka ostatnich, w czerwonej sukience :)
  Współczuję zamieszania z sesją, mój komputer też ostatnio ma swoje humorki, i aż boję się na niego zdjęcia kopiować. Ale dobrze, że zachowało Ci się kilka, jak napisałaś, najlepszych ujęć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję,o taki klimat mi właśnie chodziło :)

  OdpowiedzUsuń