Leśnie wędrówki: MajCześć!
Dziś zabieram Was na krótki spacer  po lesie rudnickim (od miejscowości Rudnik nad Sanem),będącym według legend pozostałością dawnej Puszczy Sandomierskiej. Cechuje go bujna  i bardzo zróżnicowana roślinność, mnóstwo mniejszych bądź większych ścieżek idealnych do przejażdżek rowerowych i ta cudowna cisza panująca dokoła, pośród której słychać jedynie śpiew ptaków. Przecina go jedynie jedna wąska droga asfaltowa, wprawdzie ilość dziur w nawierzchni jest proporcjonalna do ilości drzew w tym lesie, to jednak ze względu na zieleń jaka bezpośrednio ją otacza jestem w stanie przymknąć na to oko :) Uwielbiam to miejsce i żałuję, że nigdy nie było mi dane przejechać go rowerem w całej rozciągłości, a jedynie spacerować po jego obrzeżach, ale mam nadzieję że w wakacje uda mi się zrealizować ten plan. Myślę, że śmiało można by mnie określić słowami ,,nature lover’’, a Ciebie?
P.S Mam Wam do pokazania wiele nowych zdjęć m.in. sesję z Sylwią i Agnieszką w bzach, mini reportaż ze ślubu(o ile uzyyskam zgodę na publikację) i mnóstwo innych kadrów, niestety ze względu na naukę nie mogę im poświecić tyle czasu ile bym chciała, więc pojawią się prawdopodobnie dopiero w czerwcu J Póki co trzymajcie za  mnie kciuki, bo najbliższym miesiąc(oby nie dłużej) będzie prawdopodobnie najgorszym w mojej edukacji i oby Bozia dała mi cierpliwość do tych 170 stron notatek, które mam przyswoić do wtorku.

Udanego weekendu! :D

Wszystkie zdjecia zostały wykonane obiektywem Helios 44M-4.

9 komentarzy:

 1. co za wspaniałe miejsce! <3 zazdroszczę. A zdjęcia jak zawsze magiczne <3
  Powodzenia z nauką i z niecierpliwością czekam na efekty nowych sesji <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem nawet jak skomentować... cudowności. Często bywam w tego typu ładnych miejscach, ale zawsze gdy próbuję zrobić dobre zdjęcie i pochwalić się nim znajomym, to wychodzi klapa, za nic nie potrafię oddać magii tych miejsc, ale Tobie się to udało i to jak! *o*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* Mi uchwycenie takich miejsc też na początku nie przychodziło łatwo,ale ze mam za sobą już setki takich wypadów i wydaje mi się,że wiem na czym skupić swoją uwagę i przede wszystkim co chcę pokazać,choć muszę zaznaczyć że zdjęcia choćby nie wiadomo jak ładne nigdy w 100% nie oddadzą piękna natury widzianego ,,na żywo'' :)

   Usuń
 3. Fenomenalny pomysł z użyciem lupy do zdjęć, i fotografie idealnie oddają sielski klimat tego miejsca! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne miejsce :) ujęcia ze słońcem są świetne! :o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. racja,jest cudowne bez dwóch zdań :) dziękuję!

   Usuń