Wspomnienie majowych wieczorów


Cześć! 
Witajcie w pierwszym wpisie 2019 roku, dość nietypowym jak na panującą porę roku, lecz mimo wszystko wydaje mi się,że przyjemnym dla oka. :) Jak już pewnie zauważyliście cofniemy się dziś trochę w czasie, bo aż do maja, kiedy to wokoło było tak cudnie, ciepło i kolorowo.
Zdjęcia, które dziś chcę Wam pokazać powstały na łące za domem, w przerwie od pisania magisterki. W tamtym niezwykle stresującym okresie takie wyjścia z aparatem na łąkę, by poobserwować przyrodę i nacieszyć zmysły barwami,śpiewem ptaków i zapachem rozpoczynającego się lata, były dla mnie na wagę złota. Pozwalały oderwać się na chwilę od trudu codzienności i wszelkich obowiązków, dlatego patrząc na te łąkowe kadry od razu się odprężam i wracam myślami do tamtych przyjemnych chwil. Mam nadzieję,że Wam również będzie się miło je oglądało. :)
Do usłyszenia!9 komentarzy:

 1. Tym razem, tegoroczny maj będzie dla mnie stresujący- maturka:(
  Zdjęcia przepiękne. Też ostatnio myślałam o tej ciepłej pogodzie, ale staram się nacieszyć zimą, bo wiadomo, ze latem wspomina się zime i na odwrót :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie życzę powodzenia na maturze! Będzie dobrze :)
   Pamiętam jak ja się stresowałam przez egzaminem z matematyki hah, a potem na studiach sama się z tego śmiałam, bo niektóre sesje egzaminacyjne to był dopiero kosmos! W ostatecznym rozrachunku cieszę się,że mam to wszystko już za sobą, a przy okazji zadaję sobie pytanie: ,,kiedy to zleciało?'' :D Ja wciąż się czuję tak samo jak te kilka lat temu :)
   Dziękuję! Dla mnie zima mogłaby trwać dwa tygodnie i zupełnie by mi to wystarczyło xd

   Usuń
 2. Ach, nostalgia... Przyjemnie się ogląda w zimny, styczniowy wieczór:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to, latem takie widoki nie robią na nas wrażenia, lecz w momencie kiedy na zewnątrz panują mróz i odcienie szarości patrzy się na nie zupełnie inaczej :)

   Usuń
 3. Przepiękne malownicze fotografie. Fotografia jest bardzo odprężająca ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Racja, jeśli zdjecia powstają z pasji to faktycznie ich tworzenie jest czystą przyjemnością :)

   Usuń
 4. tak piękne że aż tęskno do lata ;)
  http://kiliphilia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Instagram